Obecné
Název nemovitosti PRONAJATO: Pronájem 1/2 vily - luxusního bytu 3+1, 120 m2 se 2 balkony v krásné vile na Praze 5, Velká Chuchle, ul. Na Mrázovce
Kategorie Byt
Makléř Iva Duchoňová
Prodej / Pronájem Pronájem
Matice času pronájmu Měsíčně
Rezervováno Ne
Cena Kč   18 000 /Měsíčně
Adresa
Adresa Na Mrázovce, Praha 5
PSČ 15900
Okres Praha 5
Stát Czech Republic
Kraj
Praha
Region Velká Chuchle
Informace o nemovitosti
Počet místností 4
Parkování venkovní veřejné
Celková plocha v m2 120
Počet podlaží 2
Jiné informace
Krátký popis PRONAJATO: Pronájem 1/2 vily - luxusního bytu 3+1, 120 m2 se 2 balkony v krásné vile na Praze 5, Velká Chuchle, ul. Na Mrázovce
Dlouhý popis

PRONAJATO: Exkluzivně si Vám dovolujeme nabídnout pronájem luxusního bytu (poloviny vily) 3+1, 120 m2 v krásné vile ve vilové čtvrti u Chuchelského háje ve Velké Chuchli, ul. Na Mrázovce. Obklady villeroy boch v koupelně, balkon i terasa pro klidné posezení, slunný obývací pokoj a božská příroda Chuchelského háje dělají z bytu zcela výjimečné místo. Bezpečnostní alarm, centrální vysavač, připojení Wifi a ve všech místnostech zásuvka na TV jsou samozřejmostí. Byt se skládá ze dvou oddělených ložnic, obývacího pokoje s podlahovým topením, kuchyně a koupelny s WC. Moderně zařízená kuchyň je vybavená všemi spotřebiči. Byt má četné úložné prostory ve vstupní hale a v podkroví.
Parkování je možné před domem, je zde výborná dopravní dostupnost PID - autobusem, vlakem na Hl. nádraží 12 min, Smíchov 8 min. V okolí obchody, restaurace, pošta, hřiště, tenisové kurty, turistické trasy a vyhledávaná mateřská škola a ZŠ Charlotty Masarykové patřící k nejlepším v Praze.
Byt situovaný na jižní a jihozápadní stranu poskytuje komfort pro rodinu i náročnou klientelu. Byt je připravený k okamžitému nastěhování. Zařízení není součástí bytu.
DOPORUČUJI !

Profil makléře
Fotografie makléře
Název Iva Duchoňová
Adresa Olštýnská 607/1
Kraj Praha
Stát Czech Republic
732 909 663
duchonova2
https://www.facebook.com/iva.duchonova.7
Informace
ID nemovitosti: 3996
Kliků: 6139
Vytvořeno: 2016-08-31
Vybavení
 
Sousedství
Fotografie nemovitosti